Haber

K-Pop yıldızı Moobin evinde ölü bulundu

ensonhaber.com

Güney Kore’nin ünlü K-pop grubu Astro’nun 25 yaşındaki üyesi Moonbin, yerel saatle 20:10’da Seul’deki evinde menajeri tarafından ölü bulundu.

Olay, Moonbin’in menajerinin durumu polise bildirmesiyle ortaya çıktı.

“Aniden aramızdan ayrıldı”

Grubun yapım şirketi Fantagio Instagram’dan yaptıkları resmi açıklamada, “Öncelikle üzücü, yürek burkan haberler için özür dileriz. 19 Nisan’da ASTRO üyesi Moonbin, gökyüzünde bir yıldız olmak için aniden öldü. Acımızı, yas tutan ailelerin yaşadığı acıyla kıyaslayamasak da, çok sevdiği oğlunu ve kardeşini kaybeden merhumun ailesi, Astro üyeleri, Fantagio sanatçıları, şirket yöneticileri ve çalışanları büyük bir üzüntü ve şokla yas tutuyor.

“Kalbimiz Kırık”

Moonbin’i destekleyen ve ona sevgilerini ileten hayranlara bu haberi bu kadar ani bir şekilde ulaştırmak daha da üzücü. Hayranlarını her zaman herkesten çok seven ve düşünen merhumun duygularını bildiğimiz için kalbimiz kırıldı. Bu ani haber karşısında büyük üzüntü ve üzüntü içinde olan yaslı yakınlarının merhuma saygı duyabilmeleri için spekülatif ve art niyetli haberlerden uzak durmanızı rica ederiz. Bir kez daha en derin başsağlığı dileklerimizi sunuyoruz.”sözleriyle açıkladı.

haber-korgan.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu