Teknoloji

PlayStation için yeni bir program açıklandı! Geliştiriciler, Hindistan Kahraman Projesi ile desteklenecek!

 
Sony Interactive Entertainment, PlayStation markası için India Hero Project adlı yeni bir program duyurdu. Programın amacı, gelecek vaat eden yerel geliştiricileri bulup desteklemek ve dünya çapındaki oyuncu topluluğuna ilgi çekici oyun deneyimleri sunmaktır.
 
Bölgesel bir program olacak.
 
 
 
Sony Interactive Entertainment India pazar stratejisi başkanı Radhika Thakur şunları söyledi: “PlayStation’ın oyun oynamak için en iyi yer olmaya devam etmesini sağlamak için buradayız. Gelişen ve ilerleyen yolculuğumuzun bir parçası olarak dünya çapında yeni ve çeşitli geliştiricileri destekliyoruz. .India Hero Project adlı programı duyuruyoruz.Bu program bölgesel olarak hizmet verecek ve bu kapsamda birçok proje desteklenecektir.Bu proje ile Hindistan oyun pazarına olan inancımız tazelenecektir.”
 
PlayStation China Hero Projesi’nin bir diğer ayağı olan Hindistan programı ile yeni projelere imza atılacak ve desteklenecek. Bir önceki Çin programında FIST: Forged in Shadow Torch, ANNO: Mutationem, Boundary, EVOTINCTION, Lost Soul Aside, Convallaria, AI-LIMIT gibi oyunlar veriliyordu.

marmaris-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu